Informujemy, iż od 22 kwietnia 2024r. wznawiamy egzaminy praktyczne na kat. AM, A1, A2 oraz A w Białej Podlaskiej oraz w OT Łuków. Zapisy w biurach obsługi klienta oraz przez internet www.wordbp.pl
 
Zakupiliśmy także nowy system pomiarów prędkości oraz motorower Romet ZXT 50 2024 na egzaminy na prawo jazdy kat. AM. W tym roku egzaminy na kat AM, A, A1, A2 przeprowadzane będą na:
 
🏍️ Kategoria AM :
•Romet ZXT 50 2024
 
🏍️ Kategoria A :
• Yamaha MT-07 MTN690
 
🏍️ Kategoria A1:
• Yamaha MT-125 MTN125-A
 
🏍️ Kategoria A1 (OT ŁUKÓW):
• Yamaha YBR 125
 
🏍️ Kategoria A2 :
• Yamaha MT-03 MTN320-A
 
Przypominamy także kandydatom przystępującym do egzaminu praktycznego na w/w kategorie o obowiązku stawienia się w odpowiednim stroju na egzamin praktyczny.
Zgodnie z § 13.1 w/w Rozporządzenia „Warunkiem przeprowadzenia egzaminu jest:
 
3) zapewnienie przez osobę egzaminowaną w zakresie prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, lub A odpowiedniego, podlegającego ocenie egzaminatora, stroju ochronnego w postaci:
a) obuwia pełnego zakrywającego stopę wiązanego lub zapinanego na klamry, rzepy lub zatrzaski lub obuwia typu motocyklowego,
b) spodni z długimi nogawkami,
c) kurtki z długimi rękawami zapinanej na suwak, guziki lub zatrzaski,
d) rękawic chroniących i zakrywających całe dłonie
– z wyjątkiem osoby egzaminowanej w zakresie prawa jazdy kategorii AM, w przypadku gdy pojazd egzaminacyjny dla prawa jazdy kategorii AM umożliwia przebywanie egzaminatora w pojeździe;”
Skip to content